11. 10. Prevence rizikového chování

Celé úterní dopoledne parkovalo před budovou C naší školy služební auto Obecní policie Stehelčeves. Naše žáky totiž navštívil str.Marek  a postupně všechny žáky seznámil s výstrojí i výzbrojí pracovníka obecní policie. Žákům vysvětlil i připomenul bezpečnostní pravidla při různých činnostech a ochotně zodpovídal i jejich všetečné dotazy. Velký úspěch zaznamenal také při ukázce výbavy služebního auta a na závěr děti zachytil policejním radarem.Bylo to - jak děti několikrát opakovaly - "fakt hustýýýý". 
Strážmistru Markovi děkujeme za jeho ochotu, trpělivost a těšíme se na další spolupráci.

pa111301

Advent na 1. stupni

Naše škola se od 30. listopadu připravuje na VÁNOCE. Žáci svými pracemi vyzdobili chodby naší školy. Během pracovních a výtvarných výchov si vyráběly vánoční dekorace a přáníčka.

Advent na 1. stupni

22. 9. A pořád se něco hraje

Hudební pořad „A pořád se něco hraje – 2.část“ mohli zhlédnout žáci prvního stupně ve čtvrtek 22.9. v obecní sokolovně. Děti si připomněly některé písně z pohádek, zazpívaly si pár lidových písní, a někteří žáci si dokonce zapěli do mikrofonu.

img_2372

1. 6. Výsledky atletické soutěže 

 

Mezinárodní svátek všech dětí oslavili naši prvostupňoví žáci lehkou atletikou, královnou sportů. Po počátečním hromadném nástupu následovala společná rozcvička, během níž byla připravena a vyměřena na místním fotbalovém hřišti stanoviště pro hod kriketovým míčkem, vrh koulí, sprint, skok z místa a vytrvalostní a štafetový běh. Všichni závodníci se velmi snažili a podávali moc pěkné výkony v rámci svých možností. Výsledky závodů byly vyhodnoceny a následující den odměněni nejen vítězové, ale všichni účastníci. 

Umístění

Chlapci

Dívky

I. A třída

1.

R. Lukš

N. Vlasatá

2.

A. Tošenovjan

E. Vosmíková

3.

D. Šiler

T. Vrbová

I. B třída

1.

J. Bošek

E. Černická

2.

R. Vítů

M. Vítů

3.

L. Fechtner

M. Petrová

III. A třída

1.

M. Kruml

E. Klvaňová

2.

T. Rývora

M. Vítů

3.

P. Pelikán

V. Mladá

III. B třída

1.

J. Ruprecht

M. Ruprechtová

2.

J. Tůma

S. Artimová

3.

Š. Artim

C. Hanzlíková

IV. třída

1.

V. Ciniburg

S. Slamečková

2.

M. Teleha

V. Klailová

3.

R. Chvojsík

L. Vítů

V. třída

1.

M. Stejskal

L. Komrsková

2.

O. Švedlár

E. Pudilová

3.

T. Fechtner

V. Leváková

foto 050