Pedagogický sbor

  Pedagog: Konzultační hodiny: Třídnictví e-mail
Ředitel školy Mgr. Martina Čermáková  úterý 13.00–14.00   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupce ředitele Mgr. Jana Vránová     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
         
1. stupeň: Mgr. Lenka Chvojsíková     1. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Milena Bujnochová     1. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Mgr. Stanislava Zounková

    2. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Blanka Floriánová

pondělí  13.30–14.00 

2. B

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Jana Chaloupková     3. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Olga Stehlíková     4. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Ludmila Valná     5. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Jiřina Dušková     5. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
           
         
2. stupeň: Mgr. Daniel Hanták     6. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Bc. Drahomíra Hynková     7. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Magdalena Lencová     7. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Jiří Veselý, DiS.     8. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Josef Lébr     9. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
         
Další ped. pracovníci: Bc. Eliška Vopatová  úterý 7.15–7.45  - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Kristýna Moravcová     - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Bc. Jaroslav Dlouhý čtvrtek  13.30–14.00 Metodik ICT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Zdeněk Neumann     - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Magdalena Lencová     výchovný poradce  
  Mgr. Lenka Chvojsíková     metodik prevence  
Pedagogičtí asistent Kateřina Janoutová     2. A  
  Lucie Danišová, DiS.     5. B  
  Pavlína Bernardová, DiS.     6.  
  Zuzana Ticháčková     8.  
  Hana Hrabánková     9.