Ve čtvrtek 25. června proběhlo slavnostní vyřazení žáků 9. tříd, kteří tak symbolicky ukončili svou docházku na základní školu. Naši absolventi si převzali pamětní listy a přijali gratulace od vedení školy, paní starostky, učitelského sboru a v neposlední řadě od svých rodičů.
Přejeme všem absolventům mnoho úspěchů, štěstí a spokojenosti v další etapě jejich života.

